Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one nebo PS 4

Dobrý den, chtěl bych si koupit konzoli poněvadž pc je pro mně ztracený příapd peněz je zde riziko ,že mi odejde nějáká část hardwaru a kupovat zas od znova třeba za 3 litry se mi nechce no ,ale to je teďkom jedno s konzolema mám zkušenost v podobě xboxu 360 nelituji toho poněvadž jsem rád projel třeba sérii Gears of War i forza je třeba lepší než grand turismo jenomže v dnešní generaci konzolí si myslím,že má playstation navrh u xboxu one už navíc třeba u hry thief hra nepodporovala 1080p ,ale pouze 480p takže to je doopravdy naprd u xboxu mě jenom baví sbírat achievementy poněvadž mě to tak povznáší když vidím jak jsem dopadl kinect je mi ukradený poněvadž u xboxu 360 mě to tak bavilo půl roku a už jsem ho ani nepustil no abych to shrnul dám zde hodnocení dle mně dané konzole XBOX ONE:Forza série lepší pro mne než grand turismo určitě taky halo série by mi chyběla ,ale to jsem někde slyšel ,že by to mohlo vycházet zároveň i na PC proto mi taky třeba nevadí série fable protože ta poměrně vychází i na PC gears of war série taky už je asi za zenitem a nic z toho nebude taky je zde plus avatar vím,že je to finační tahák na lidi ,ale baví mě to ho oblékat atd .PS 4 tady je těch plusů více hry zadarmo pokud máte členství což chci mít , i životnost playstationu je lepší než xbox to sáme hardware je u ps 4 lepší než u one taky,že u ps 4 zatím nebyly problémy s grafikou a tak podobně což u one bylo thief například taky ,že vychází předělané velké tituly v podobě last of us atd taky mě láká hrozně uncharted pro mě je vítěz playstation 4 ,ale možná se nechám překecat podle toho jaké zde budou názory díky předem

Osobne odporucam PS4, napriklad destiny na nej bezi 1080p pri 30 fps narozdiel od xbone a Forza urcite nie je lepsia od GT, su priblizne narovnako.
Nakoniec to bude aj tak o tom, ktore exkluzivity sa ti pozdavaju viac, zas tak vela ich nie je ani na jednej strane.

Ad The last of us remastered - mna v podstate presvedcila o tom, ze som si vybral PS4 :)

Vyber si podle toho jaké exkluzivní hry máš radši. Na technickou stránku se vyprdni. Stejně když hraješ 2 metry od TV tak to nějak nepoznáš. Znám to když jsem si koupil X360, kde multiplatformové hry vypadaly z drtivé většiny líp než na PS3, ale pak hlavně kvůli sérii Uncharted jsem si pořídil právě PS3 a Xbox prodal. Takže vol podle exluzivek.