Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak propojit xbox360 s pc bez XboxLive

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo nezná nějaký způsob jak propojit xbox360 s pc abych si mohl dávat hry atd. do xboxu přes počítač ? ? ?

Warez tu neřešíme, je to několikrát uvedeno na hlavní stránce. Číst snad umíš. (L-Core)

Já tomu nerozumím.

Buď dáváš hru na CD/DVD do mechaniky a nainstaluješ na HDD v xboxu. Či stahuješ/instaluješ hru do xboxu přimo z internetu. PC přece na dávání nepotřebuješ.

Nebo tobě jde o stažené hry z piratebay apod., abys je nemusel vypalovat?