Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Euro Truck 2 - Virtuální firma www.trucksbook.eu

Chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s virtuální firmou na www.trucksbook.net
Chtěl jsem si založit vlastní firmu ale po registraci firmy mě to přidalo do nějaké naprosto jiné s majitelem pazzi pazderka a moje firma mi nešla nijak ovládat.
zkusil jsem dát výpověď a připojit se do té své ale nic neudělalo protože nebyl nikdo kdo by žádost přijmul.
Zkusil jsem si i založit nový účet a v registraci přidat firmu ale přidalo mě to pouze jako zaměstnance který neměl ve firmě jakékoli právo nebo mě to opět nic neudělalo.

Hledal jsem na googlu nějakou radu ale našlo mě to jen propagaci různých firem, a nebo témata v různých poradnách na které nikdo neodpověděl.
Poraďte prosím jak na to
Popřípadě pokud je nějaká jiná stránka s virtuálními firmami které je spolehlivější tak doporučte prosím.

No myslím, že myslel TrucksBook podle předmětu, pak se jen upsal. Pravděpodobně byl problém někde v DB, který Vám rádi opravíme. Měl jste nás kontaktovat pomocí supportu nebo se přímo zeptat. Napište mi na email (Skipper @ trucksbook.eu) a budu se Vaším problémem zabývat. Přeji hezký den ;-)