Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA: San Andreas, problém s neustálou chůzí vpřed

Ahoj, prosím potřebuju poradit. Dnes jsem po letech nainstaloval origo hru z CD. Nainstaloval češtinu a zapl hru. Udělal jsem první úkol a CJ se zničeho nic sekl a jde pořád rovně. Zastaví se jen když zmáčknu S. Na kole jde jet jen v případě, že současně držím i šipku dolů jinak je pořád nakloněn dopředu jak idiot. Ale dělalo to i dřiv ne vyloženě jen po prvním úkolu. A i dřív mi to dělávalo co si vzpomínám. Jinak žádně patche nemam jen tu češtinu. Děkuji za případnou radu co s tím.

A ještě se mi stává, že když jsem ve hře tak se mi zničeho nic restartuje počítač. Ať už hraju tanky nebo to GTA. Stalo se mi to i když jsem byl jen v menu a nehrál jsem a na počítači jsem nepracoval :-( Co by to mohlo být ? děkuji mockrát