Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD: AW - multiplayer trailer

Co říkáte na záběry multiplayeru z připravovaného Call of Duty: Advanced Warfare?

watch

Podle mě to je s tím hopsáním tak trochu přehnané, ale možná že to při hraní bude vypadat jinak. Taky bych samozřejmě uvítal, kdyby se CoD vrátilo k válečným konfliktům z minulosti a nebo alespoň současnosti, tyhle vymyšlené boje z budoucnosti už jsou dost ohrané. Každopádně po zkušenostech s Ghosty je na prvním místě stabilizovaný engine, který nevypadá na CoD 2 a přitom to jede na 30 FPS.

Článek: Jiný pohled na moderní Call of Duty.

Doporučuji přečíst, zajímavé čtení, ale zejména závěr, tedy pokud si ho v redakci nevycucali z prstu.

"V roce 2015 nás čeká nový díl od Treyarchu, který se výraznějších změn rozhodně nebojí. Je navíc dost možné, že splní přání řady fanoušků a vrátí hru do druhé světové války.

Activision totiž může mít s COD v plánu mít tři linie slavné značky. Jedna bude cílit na futuristické prostředí, druhá na víceméně moderní válečnictví ve fantasmagorickém konfliktu a třetí se bude vracet ke kořenům. Druhá světová válka již dlouho není běžným jevem na našich obrazovkách a bylo by velmi zajímavé sledovat, jak se vývoj v COD promítne do původního, historicko-válečného tématu hry."