Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Day Z - Standalone

Caute co vsetko mi k tejto hre treba aby som ju mohol hrat? Viete mi niekto prosim podrobnejsie vysvetlit ( logic -20) postupny navod ako spojazdnit tuto uzastnu hru?
lock (karel)

Za 1) musíš si jí koupit na steamu pomocí PayPal Paysafecard kreditní karty za 2) hru koupit za 3) hru nainstalovat 4) hru spustit za 5) vytvořit si postavu za 6) najít server za 7) připojit se na server za 8) hrát hru doufám že ti to stačí takhle