Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Minecraft - Herobine existuje !!

Zdravím, za prvé bych chtěl upozornit že Herobrine v minecraftu EXISTUJE jak v singlu tak i v multiplayeru bez modu ! A za druhé bych prosil říct jestli je normální že mě to dalo samo BAN ve stylu: "Herobrine was here!" Stalo se to tak ,že když jsem hrál na multiplayeru a blízko mě se objevoval Herobrine, tak že mě to automaticky pořád zabíjelo (aji všude jinde, dokonce i na spawnu) (aji všechny na serveru - 5lidí) a spawnovali se všude démoni vlci a netopýři... Asi za 2 minecraftí dny jsem si lehl do postele a ve snu jsem se objevil ve vzduchu na parcele a všude redstone torchky a cedulky a předemnou byl herobrine, nemohl jsem se hýbat a přibližoval se ke mě a potom jsem se probudil. (viz obrázky http://imgupload.sk/viewer.php?file=2fz4pg9e7b9qmo xh84yd.png) A nebo se mi stalo že jsem byl v svém domě a hned přede mnou se zjevil... a do chatu mi to napsalo: <Herobrine> Even Notch save you now! a zmizel a najednou jsem měl otravu, závrať a neviděl jsem dál než 1 blok a potom jsem umřel (viz obrázek http://imgupload.sk/viewer.php?file=isbwrnvyv4mqsj v4t8tn.png). A za další se pořád všude na serveru (kde není reska) objevují totemy Herobrina, zamyká nás to do hrobů do podzemí a musíme se vykopat, zabíjí nás herobrine, zjevuje se každou noc když jdeme spát... No ale hlavní je, že jsem dostal ban... jak je to možné ? Vždyť přece to nemůže eVIP, builderovi, helperovi a 2 hráčům dát najednou BAN ve stylu: Herobrine was here! To nebyla práce cheatera... No a nejhorší je ,že ten server nemá svoje stránky a nemám jak zkontaktovat majitele... stalo se to někomu ? A jak je možné že to všem co byli na serveru dalo BAN ?

PS: Promiňte za velmi časté "a" a chybějící čárky.

Ne, nejsou tam mody ani pluginy, je to neznámý server pro 5 lidí, není tam ani plugin na warpy... a jediný co tam je je /res a /tpa nic víc... A na single důkaz nemám protože jsem ho v single neviděl ale kamoš... a to nevím jestli má scree...

Herobrine, jakožto zlý bratr Notche, je imaginární postava a ve hře samotné se nevyskytuje, existují modifikace, které vám tohoto 'Minecraft ďábla' do hry přidají, to je již ovšem vedlejší. Spekulace o Herobrinovi existenci byly a jsou, Notch ke všemu udeřil hřebík na hlavičku tím, že v updatu hry na verzi 'beta 1.6.6' podle všeho "odstranil" postavu Herobrina ze hry, možná tím chtěl ukončit neustálé spory hráčů o tom, zda-li se postava ve hře vyskytuje či nikoliv, to se ovšem "tak trochu" překrývá s posty, které Notch provádí na Twitteru, ve kterých čas od času provokuje hráče a ostatní fanoušky různými hláškami o oné postavě ~ je tedy Herobrine skutečný? Existoval ve hře? Odpověď na onu otázku je pravděpodobně ne, nikdo to nemůže potvrdit, ovšem ve hře bez různých modifikací nikdy spatřen nebyl a kdoví, zda-li vůbec bude.

zdroj: herobrine

Nevim proč se hádáte s tímhle kidem co si myslí ze videl herobrina ktery ani neexistuje existuje jen mod na herobrina a nic jiného žádný multiplayer, tam ye vysoytuje jen skin herobrina a plugin na odstranení nicku nad hrace (nikdo neuvidí váš nick ) jevim proč tady musíš ze sebe dělat debila