Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mass Effect 3 - nejde zapnout

Ahoj, mám originál ME3. Včera jsem se to pokoušela hrozně dlouho instalovat - pardon, jsem toho celkem neznalá, ale musím říct, že ten Origin je pěkná debilita. Po úmorný době jsem to nainstalovala. Pak jsem hrála a všechno pěkně šlapalo. Ale teď, když tu blbost zapnu a jdu do "mých her", tak u Mass Effect 3 je jen "stáhnout", ne "hrát". Nechápu, jak to mam teda sakra zapnout a kde se stala chyba... Díky za odpovědi, Míša

Ahoj. Poradil bych ti totez co L-Core. Me se nepodarila nainstalovat z DVD ani napoprve origin to nejak nepochopil a zaseknul se pri instalaci. Pak jsem to nechal stahnout pres Origin cele a bylo to uplne v pohode. Akorat tam nezapomen vybrat cestinu pokud ji chces. BTW. Dobry vyber je to uzasna serie ;)