Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V neběží plynule, xbox 360

Zdravím
Mám už nějakou dobu GTA V na xbox 360 slim s 250GB HDD. Nedávno jsem si koupil novou TV !40" Samsung UE40F6740!, a od té doby se mi nepříjemně ale občas sekne hra (nezamrzne ale pozoruji, rušivé, nepěkné záseky). HDD jsem vyčistil, abych tam měl alespoň 50% volného místa, vyčistil jsem catche u HDD i u interního HDD. Zkoušel jsem změnit rozlišení konzole na 720p ale záseky stále pokračují. Samotné GTA jsem komplet vymazal a odinstaloval, znova nainstaloval ale záseky pokračují. Jinak GTA mám zakoupeno od JRC jako preowned game, má velice lehké škrábanečky, ale na předchozí televizi fungovala v normálním pořádku (ale televize byla velice stará LCD od TESLY. Nemáte někdo zkušenosti s tímto nebo podobným problémem?
Děkuji za odpovědi

No podle toho jak píšeš, tak na to má vliv televize, jaké rozlišení měla stará televize ? Ta tvá nová by měla mít rozlišení 1920 x 1080. U PC her se taktéž musí přihlížet na rozlišení aby grafická karta "stíhala", čím větší rozlišení tím výkonnější grafická karta musí být.

Je ale divné, že jsem na internetu stejný problém nenašel, a v showroomu v alze dlouhou dobu byl xbox a na něm GTA také, a nesekal se. Plus jsem dnes ještě zkusil xbox přenastavit na 720p a sekání stejně neustalo. bohužel nemůžu říct jaké rozlišení měla předchozí TV protože to nevím :/