Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno skyrim : neplatní cd-key

Prosím mám problém so skyrimom cez steam: po sťiahnuťí aktualizácijí mám vložiť cd key ,keď ho napíšem poveďia mi že sa už používá , neviem či sa to už riešilo ak ano tak ma upozorniťe a za odpoveď vopred ďakujem

pokusim sa to vysvetliť ešte raz; keď som skyrim dal inštalovať tak mi začalo stahovať niake data potom mi nakázali zadať product key napisal som ho a vtedy mi povedali že hru už niekto má takže hra sa zduplikoval . Ale nikomu som nenaleťel lebo v hračovi nakupujem hry stále ale žiadne problémi som nemal takže sa pri vírobe stala chyba a steam sa ma spítal či chcem od toho dotičného product key prevziať, keď mi ho dá, a keď nie tak mám smolu takže by to malo isť nie

dostal som nápad pokjal mi nepovieťe že hotove penáze unás v preklade h***o :steamové krabicovki si podla mna môže každí na svoj učet steam zaregistrovať viackrát teda keď napríklad viletí windows kôli vírusu a ešte nedohral hru tak ju nainštaluje naspäť na svoj účet alebo je to tak že iba raz hraťelná a viondi si oko ?