Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení bezduché střílečky.

Čau. Chtěl bych doručit ňákou střílečku kde nemusí člověk moc přemýšlet a musí jenom kosit vše co se hejbe. Nejvíc mě bavil Painkiller/Painkiller-Battle Out of Hell, ostatní stojí za výkal. Prostě hledám nějakou odreagovačku.

PC:
CPU - Intele Core2 Duo E6300 1.86 GHz
GPU - Sapphire Radeon HD 5450, 512MB DDR3
RAM - 4GB

Jo já se už nasral při tom extrémně debilním ovládání, škrábl jsem zrcátko u auta, chcípl motor, jdu půl hodiny někam na stanoviště a po půl hodině mě sejme odkudsi nějakej blb, co tak evidentně leží celej den a čeká, než mu někdo vleze pod cross. Pak se mi tohle dobrodružství stalo asi 5x, nasral jsem se a vypl to. Nevypadá to ještě k tomu nijak extra, optimalizace je zprasená a je tam miliarda bugů, běželo mi to na 30fps na jakýkoliv nastavení - za tohle si řeknou o takový prachy, být Gabem, už to na Steamu nikdo nenajde.