Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smite nejde odinstalovat

Ahoj lidi hraju Smite a najednou se mi to začalo sekat tak jsem vyčistil celej disk D v domnění že ten Smite pak zase nainstaluju ale nainstalovat to nejde píše mi to že Smite ve svém pc mám ale přitom ho tam vůbec nemám nevíte jak ho obnovit nebo uplně odstranit předem děkuji.

mam stejný problém . domnívám se že je to chyba v registru. jsem si poridil nový operacní systém. neodvayuji se hrabat a cistit registry. takže pátrám na internetu. doufám že brzy najdu ,jak to napravit