Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The wolf among us episode 4 čeština

Dobrý den,

mám problém s češtinou na tuto hru. Když jí nakopíruju do adresáře se hrou, mám česky jenom úvodní obrazovku, ale menu a titulky jsou pořád anglicky. Češtinu mám v nejnovější verzi 4.1. Mohl by mi někdo poradit?

Díky

Mně se to nechce zkoušet, počkám si až na poslední epizodu (vychází po neděli, čeština bude za pár týdnů), pak vše nainstaluji najednou. Takže, když vydržíš..

Obecná rada: zkus verifikovat na Steamu soubory hry a češtinu aplikovat na "čestvou" (vanilla) hru.