Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Padání her po pár minutách

Zdravím...
Mám takový problém, že někdy když hraju nějakou hru, např. Euro Truck Simulator 2, tak mi to po čase spadne. Dělá mi to i u Rock of Ages, což jsem si kouil na Steamu v letních slevách. Myslím si, že by to mohlo být AVGčkem, sice nevím proč, ale nedávno jsem dělal test celého počítače a od té doby mi to takhle dělá. Ale nejsem si tím jistý. Jestli to někomu taky dělá, nebo dělalo a víte jak to pořešit tak napiše prosím. Děkuji :)

Nevěřím, že Steam (klient) může za padání her. Pokud to zase není nějaký "Steam", upravený pro warez verze her. Pokud ano, pak je vše v pořádku: na hrubý pytel hrubá záplata.

Taky můžeš mít Windowsy ve stavu, volajícím po reinstalaci. Do PC ti nikdo nevidí.