Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoW vs. PS Vita hry

Zdravím,vím že se to moc nedá srovnávat atd. ale nemůžu se rozhodnout. Přemýšlím,jestli si zaplatím rok hraní WoW na offiku ( 3500 kč) nebo si koupím PS Vita (3500kč) a k tomu hry. Tak se chci zeptat,má podle vás cenu PS Vita co se týče her,jsou tam kvalitní hry,nebo ne a radši mám jít do toho WoW ? Dík
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

- Jen ze zvēdavosti, bych chtēl zkusit Borderlands 2 na PSP Vita.(co to dá)
- Videl jsem více zajimavích her, ale jak je to ve skutečnosti, nevím.
WoW, jestli World od warcraft, je dobrá hra, na starém grafickém motoru, ale cena za predplatné mi pripadne prehnaná.