Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adrenalínové hry

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli neznáte nějaké dobré adrenalínové hry, myslím hry které by byly jen pro odvážné a které by si každý netroufnul. A ke kterým není potřeba žádné speciální vybavení ani umění. A kde smyslem by bylo prokázat co největší odvahu a ochotu riskovat.
My sme třeba na základce s kamarádama jednou takovou hru hráli. Bylo to úplně jednoduchý: Kdo skočí z největší výšky. Byli sme na schodišti co nemělo zábradlí v parku, a skákalo se postupně z čímdál vyššího schodu. Srabi postupně odpadávali, a ten co skočil z nejvyššího schodu tak to vyhrál. (myslím že tenkrát skončil s vyvrknutým kotníkem ale vyhrál 1000 Kč a obdiv všech holek:)
Hráli jste taky takové hry? Poraďte něco prosím

Ne nutně musí mít každý v hlavě vymeteno, aby ho podobné hry lákaly.

Ale jedno bych měl. Seženeš si kamarády, přijedete ke mně, dostanete motyky a každý stejně velkou vyčleněnou část latifundie k okopávání. Po třech hodinách nastane kontrola a nejlenivější kopáč bude muset spolknout králičí bobek. Je to dost adrenalinové? :-p

To ani ne:)
Nato nemusí mít zrovna člověk v hlavě vymeteno. Nedávno sem si psal s nějákým klukem na chatu, a dozvěděl sem se od něj zajímavou věc. Že adrenalín může dělat člověku krásné zážitky. On mi to popisoval tak, že když si chce "udělat dobře", tak vyleze v noci když je tma na balkon, bydlí asi v 5. patře, a chodí kolem dokola po balkoně. Vtip je ale vtom že chodí po tom zábradlí z venku. A pak prý zažívá nádhernou extázi, prý snad ještě lepší než po drogách. To sem nikdy nezažil tak mně to láká. A zajímavý je, že když dělal to samé na balkoně v přízemí, tak to žádné zážitky potom neměl.