Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sleeping Dogs

Ahoj,
Koupil jsem si hru Sleeping Dogs na steam a mám problém když zapnu hru tak menu jede a ale když dám "new game" chvíli to loaduje a potome lag parametry splňuji dával jsem si test PC na jednoum webu ale hra nic takže bych potřeboval pomoc.Hra jede na 60-až více fps.Děkuji všem za pomoc.

Mně 60 fps mi není málo ale hra se sekne při kliknutí na tlačítko "new game" a potom nic.To není notebook je to stolní PC parametry:
CPU: AMD Atlon(tm)X2 370K Dual Core Processor
GPU: AMD Radeon HD 7700 Series
RAM: 8GB

Pokud potřebuješ nějakou věc s mými parametry napiš.