Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kamarád, Dead Space 3, Windows 8.1

Čaute poradno :).
Můj kamarád si na Origin koupil Dead Space 3 jak už jsem tady jednou psal a už vyřešil problém se spuštěním. Ale teď se mu hra neuvěřitelně seká. A to má o trochu lepší počítač než já a hraje na něm v pohodě bez lagu AC4. Já to mam na Vysokou kvalitu a šlape to jako hodinky tak se vás ptám: "Může to být Windowsem?". Hardware samozřejmě můžu poslat.

Má stolní PC. Nevím přesně ale je to od HAL3000 silver něco. Windows má nově přeinstalovaný (přeinstaloval asi před 2 dny) a disk měl zformátovaný. Na malvare atd. si dává pozor díky antiviru. Taky nemám rád Windows 8 a moc se v něm nevyznám ale chtěl bych si s ním zahrát tak se ptám alepsoň tady ;).

To nevím přece jen je mu myslím že 14 a je s prominutím blby jak stěna :). Musím k němu ještě zajít. Zatím jsem mu doporučil aby si nechal prohledat PC avastem protože on hodně stahuje z ulož to a nedává si pozor na viry a BitCoin minery (to je nehorazna sracka).

Nejlepší asi bude, když mu někdo udělá čistou instalaci, nainstaluje všechny potřebné ovladače, zaktualizuje z windowsupdate, případně nainstaluje pár základních potřebných programů (tedy ne warez hry, kradený fotošop a torrentí klient) a zazálohuje (třeba NotronGhost, Acronis TrueImage).

Když si pak zase něco rozdrbe, obnova je otázkou pár minut.
A zřídit tomu člověkovi omezený účet.

Tohle už ale zasahuje spíše do PC větve Poradny.net.

Ve 14 nemusí všemu rozumět, třeba je výtečný sportovec, rybář a hráč na housle.