Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Battlefield 3 - Začalo se sekat.

Zdravím všechny, mám takový problém tak před měsícem jsem si nainstaloval z originu hru Battlefield 3, hrál jsem jí na ultra jak SP tak i MP, Jenže když jsem to dneska spustil tak se připojím na server a nehorázně se to seká (je to nehratelné), i když to dám na nízké detaily je to furt stejn=, nevím v čem může být problém, počítač jsem vyčistil CCleanerem, prohledal Nodem 32, a nic. Ale myslím si že v kompu stejně mám nějaky vir, protože když zapnu origin a zapínám hru tak hardisk má 99% využití a potom to ale spadne.

Moje PC sestava.

Systém - Windows 8.1
Procesor - AMD FX 8320 Eight - Core
Grafika - AMD MSI RADEON R9 270x
Ram - HyperX 8GB 2166 Mhz
Zdroj - Corsair 600w
Hardisk mam od WD ten černý 1TB, (ale myslím si že tu problém nebude)

Jinak teploty se pohybují v normálu, Procesor při hraní 40-50 stupňů. Hardisk 30 stupňů, Grafika 30-67 stupňů ( je to prý u takovéhle grafiky normální).

Vážně netuším kde může být problém, blbne mi jenom battlefield 3, když hraju Wolfenstein The New Order na ultra tak se to neseká, to samé i Fifa 14.

Už jsem z toho zoufalý nevím jeslti mam přeinstalovat systém a zkusit to, nebo jestli něco jiného. Děkuju mockrát všem kdo mi pomůžou s tímto problémem.

všem kdo má tento problém, že se po updatu originu seká battlefield 3 multiplayer, tak tu je řešení zkusil jsem to a funguje to krásně a bana nedostanete, to sekání způsobuje zaplý origin na sestavách AMD, po dalším updatu originu by to snad mělo být v pohodě, ale teďkon k věci podívejte se na tohle videjko a dělejte vše podle toho, mě to krásně funguje na ultra bez jediného seku.

watch