Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed: Uplay

Ahoj, chci se zeptat, když budu chtít prodat AC 4 na aukru, tak to budu muset prodat i s mým učtem uplay? Na tom účtě mám ještě AC 3 a tak mám o to trochu obavy.

To jsou co za zbytečné žvásty?

Prostě si hru koupil, aktivoval, hrál a teď se ptá, zda jde prodat, když už ho nebaví (nebo ji nehraje). Nevidím v tom žádnou duševní poruchu. Že se hra prodat nedá, mu bylo odpovězeno - ne každý je expertem na všeliké herní klienty ;-)

Jenže jak by si to zahrál? Když ho hra/série baví.

Dnes je prostě problém už někdy hranou hru prodat (je někde registrována/aktivována). Někdo s tím nepočítá, netuší to, někomu to nevadí. Tomuhle trendu se dá přizpůsobit:
- kupovat hry, které si člověk chce nechat navěky
- kupovat hry za ceny, kdy po dohrání nebude litovat, že ji nemůže prodat.
Já kombinuji oba způsoby; žhavé novinky za 49,99 mě nechávají naprosto v klidu. Momentálně hraji Crysis 2 z Origin Humblebundle za pár šušňů (a to mám i digitálně nezávislou krabicovku), vůbec mi nevadí, že vyšla před třemi roky. WD si dám jistě taky, ale klidně počkám rok, dva.