Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím pomoc-GTA IV

Ahoj lidi,moc prosím o pomoc,dnes jsem si koupil na pc GTA IV. Hru mám nainstalovanou a když jí chci spustit tak jen problikne takový černý okýnko a nic...nevím si vůbec rady... Mám Win 8,tak jsem si na internetu procházel podobný problémy a lidi hlavně radily a se bud dám někdo offline a nebo at si nastavím aby hra byla kompatibilní s win 8. ale vůbec nevím kde... Předem moc děkuji za rady :)

Kompatibilitu nastavíš pravý klik myši na ikonu hry, vybereš vlastnosti a poté záložka kompatibilita. Já jsem právě taky začal hrát GTA IV a na Windows 7 mi to v pohodě jede. Takže si vyzkoušej nastavit režim kompatibility na Windows 7 nebo Windows XP.

Nevím jak teď, ale po vydání hry jsi ještě musel absolvovat kolečko otravných registrací na GfWL a R*SC. Jeden hnus větší než druhý - a obojí z hlediska využitelnosti hráčem naprostá zbytečnost.

GfWL za pár týdnů definitivně končí, jak to bude s GTA4 dál, netuším.