Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou konzoli..

Dobrý večer, jak vidím tak Rockstar Games se** na GTA V pro PC a next-gen. Rozmýšlím o koupi PS3 Kvůli GTA 5 a The Last Of Us.... Teď jenom nevím zdá to bude dobrý nápad, například v tom že to je starší generace konzolí tak stejně i X360. Tím myslím zdá se pak třeba na to ještě budou dělat nový hry, nebo pak už to bude jen pro PS4 a X1?
A nebo si ještě třeba počkat jestli to náhodou nevyjde pro PC, ale to už čekám dlouho od doby co to vyšlo pro Ps3 a X360... Tak nevím, jinak díky za rady předem. :)

Na PS3 i na Xbox360 nové hry ještě budou nějaký časvycházet. Ono vycházejí ještě i na PS2, ale už minimum. Jestli čekat nebo ne, je jen tvé rozhodnutí, nikdo neví jestli a kdy vyjde GTA V na PC.