Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Watch dogs se kouše na AMD grafice

Zdravím pařmeny, tak jsem si tak před měsícem koupil nový stroj- Procesor intel core i7-4770k, grafiku 4GB AMD radeon R9 290x, RAM 16GB... no prostě výborný pc... všechny nové hry na tom hraji na nejvyšší detaily a asi jako každý jsem natěšeně čekal na WATCH DOGS! Jenže tak trochu mi klesl úsměv když už v úvodním videu hry se mi to malinko kouslo a pak i přímo ve hře se mi to sem tam kousne např. při jízdě autem, při telefonátu, při běhu apod. :-(
Pak jsem se dočetl o konfiguraci na AMD grafikách, že prý je s tím problém u všech majitelů grafik od AMD...
Nevíte někdo co s tím kousáním hry? Nebo jestli neví někdo zda má vyjít nějaká oprava od AMD či od vývojářů hry?
díky

Nějak jsem tu větu nepochopil - chci říct, že vývojáři budou spíše od Nvidie davat ruce pryč, aby jela hra dobře na AMDčkových konzolích. Takže by AMD grafiky(vlastně i vicejadrový AMD CPU) měly mít výhodu a mělo by to na nich vlastně běžet líp.

Kecy jak z Blesku, včera jsem dvě hodiny ladil tu debilní hru s nV 770, až po aktualizaci ovladačů a po různých nastavení v té kravině se to více méně umoudřilo.
(jakési automatické nastavení - Experience byla naprosto k hovnu)

Taky si myslím,že není možné aby Nvidia znemožnila přístup ke hře konkurenční AMD k pozdějšímu doladění ovladačů. Ano Nvidia na hře spolupracovala a je logické, že vydali ovladače hned jak vyšla hra, ale už asi zapomínáte, že BF4 podporovala AMD, kdy ovladače byly vydané hned v den vydání a Nvidia je musela doladit až dodatečně. Celé je to jen nafouklá bublina.