Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním her na Steamu

Zdravím lidi. Mám takový problém, že nemohu spustit pár her přes steam. Včera jsem si koupil Watch_Dogs a taky nejde spustit, tak jsem to začal řešit, protože dát za hru 1645,- kč a mít ju ve steamu jen na ozdobu, to je mi k prdu :) Problém je ten, že když chci spustit hru, kliknu na ní a dám "hrát". Asi 2-4 vteřiny vidím u kurzoru myši, že se něco načítá a pak nic... Nic se nespustí, nic se neděje, prostě jako bych nechtěl nic spustit. A tohle není jenom Watch_Dogs. Takhle mi to děla i hra Panzar, Chivalry: Medieval Warfare a dokonce už i Borderlands 2... Ale třeba CS:GO, Dota 2, GTA IV mi jdou spustit bez jakýchkoliv problémů. Jsem už zoufalý, nikde na netu jsem nenarazil na stejný problém. Když už někomu nešla hra spustit, aspoň mu to něco napsalo, ale mě nic. Moje sestava: AMD FX-8320 Eight Core Processor, 8,0 GB RAM, AMD Radeon HD 7800 series. Díky předem :)

Ja mam ten samí problém s gta 4 mam tam lcpdfr mod ale i kdyz jsem to vse smazal a znovu nainstaloval jen gta tak to stejně nešlo vse se naacetlo dal jsem play > start načítal se to dokud tam nebyl ten napis "loading" a pak ten napis zmizel a byl jsem zase na ploše a hra s vypla už me to vazne štve u hru mam koupenou 2x CD a na steamu CD se taky nejak poskodilo a naa steamu to take nemuzu spustit pls poradte mi nekdo