Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Watch dogs - Steam x DVD

Zdravím
Chci se zeptat na Hru watch dogs
Jestli je lepší si to koupit ze steamu a jestli by se mi ta hra předem stáhla a pak toho 27.5 by šla spustit?
A nebo spíš koupit z nahledgame.php3 ? abych nemusel stahovat tolik GB
Díky

Půjdu do digitálky(kupuji už jen digitálky), jen musím počkat jestli bude na Uplay ofiko potvrzená cz podpora, zatím jsem to tam nikde nenašel.