Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Need for speed Shift--> Problém

Zdravím.... Zapnu hru, to je v pořádku. Při načítaní závodu se sekne Loading a zobrazí se "Program přestal pracovat". Dík za všechny odpovědi.. .:[Very]:.

My PC

Grafická karta: AMD Radeon HD 8670 (7770) 2GB

Procesor: AMD Athon(tm) 64 X2 Dual Core 3600+ 1,90 GHz

Paměti[Ram]: 4GB

OS: Windows 7 Ultimate 64bit

Takže hoši už jsem přišel v čem spočívá můj problém, i když to dobře nechápu. Když hru hraji na klávesnici, tak hra v pohodě jede, když nastavím gamepad, tak hra vždy spadne. Gamepad mám už několik let stejný, Logitech Dual Action a tu hru jsem na WXP na tom gamepadu hrál. Ještě vyzkouším přednastavené ovládání gamepadu, zatím jsem zkoušel jen vlastní nastavení. Překvapuje mě, že v ostatních hrách mi ten gamepad normálně funguje. Nastavení v OS i ovladače jsou v pořádku.