Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Mám notas ve kterém mám integrovanou a a pak ještě jednu. Tak se chci zeptat jestli notas sám pozná co k jaké aplikaci přiřadit nebo jak to funguje. Protože když dám v Mafii 2 test výkonu tak mi to tam píše tu integrovanou. Díky.

Při potřebě vyššího výkonu notebook automaticky přepne na výkonnější grafiku. Podmínkou jsou správně nainstalovaný ovladače a nerozdrbanej systém (občas to někomu nefunguje, protože si buď přeinstalovává systém sám bez patřičných znalostí, nebo to nějak "tunil").
Mafia 2 ti jede dobře, nebo se ti to cuká? Průserem notebooků bývá to, že je vývojáři her prostě nepodporují, takže se to nemusí přepínat. Matně si vzpomínám, že s tímto problémem nejsi sám, zkus googlit na tohle téma.