Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra s výborným příběhem ...

Zdarec, nemám co dělat a tak sháním nějakou hru s výborným až s dokonalým příběhem na PS3. Opomenu The Last Of US vynechte, mám dohráno/odehráno.
Žánr je úplně putna. Jinak jak se těšíte na hru Destiny?

The Walking Dead - Season 1 (celá). Prosím, zahraj si to. Já vím, že to zní jako naprostá blbost, ale jak jsem to začal hrát, už jsem nepřestal až do konce. Aspoň si to stáhni, a zahraj první dvě epizody. Krom na pécko to myslím vyšlo i na PS3 no. Opravdu strhující příběh. Chtěl jsem říct, co se stane na konci, ale nechci spoilovat. Opravdu jsem měl totálně sevřené hrdlo. Je to neuvěřitelně silný příběh.