Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam karty.

Ahoj mám karty na steamu co s nima, chtěl bych je prodat ale nemohu, to musím mít kreditní kartu že jo, děkuji.

Ahoj,

Karty na Steamu lze prodat i bez platební karty, peníze se přičtou na tvou Steam peněženku. Prodávat předměty ovšem smějí pouze uživatelé, kteří již na Steam tržišti nějaký předmět koupili.

Karty můžeš i měnit či někomu darovat ;-)

Případně zkompletovat všechny od jedné hry a vycraftovat odznak či podobnou blbinu a zároveň si vylepšovat XP hodnocení ("heč, já mám level 18 a ty jen 16, kiš, kiš!").