Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV Seculauncher error 2000

Zdravím.

Mám takový problém ohledně GTA IV
Hru mám již několik let koupenou a vzhledem k tomu že jsem ji předtím hrál na starším počítači kde bezproblému fungovala (Windows Vista 32-bit) jsem si ji nedávno nainstaloval i na svůj nový počítač (Windows 8.0;64-bit)

Hra mi neustále hazí Seculacher:Failed to start application(2000)
Zkusil sem hodně řešení (Kompletně reinstaloval C++(od 2005 SP 1 až po 2010 SP 1)) což nepomohlo......Zkoušel sem reinstalovat .NET Framework....Též bezvýsledně

Pomocí GFWL mi to též nejde........

Opravdu už nevím co stím........Proto bych vás rád poprosil o pomoc

Kompatibilitu jsem vyzkoušel od Windows XP SP3 víš.....Rád bych ještě podotknul k původnímu dotazu že můj spolubydlící má GTA IV Warez verzi patch 1.0.7.0(cracked by razor 1911) a vše mu jede naprosto v pořádku a já jež má originál ji ne a né spustit

Spolubydlící má prakticky identický HW