Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Už se vám stalo že jste ztratili chuť hrát ?

Čau,už se vám někdy stalo že jste hráli hru co vás bavila ale pak vás něco naštvalo a měli jste chuť přestat?U mě to bylo minecraft-Stavěl sem mobtrapku cca 6 hodin a nefungovala mi, dělal jsem to přesně podle návodu,pak jsem zjistil že je ten návod starý rok a už nefunguje.Vydržel sem být na minecraft naštvaný jen 2 dny pak sem to zas hrál :D Vím že to byla moje chyba že sem se nepodíval na datum a od té doby se vždy dívám jak je ten návod starý :D :D. Co vy?
Změna kategorie, původně: PC hry (Kurt)

CS, když vidim lidi s vyšším rankem, jak kazí hru... Pak asi do dne to přejde a zas se snažím vyhrávat. S tím MC mam zase zkušenost, že jsme s kamarády hráli a splnili jsme většinu plánů - domy, km polí i vězení atp. Pak jsme neměli coby a bylo to o ničem.

No když nevíš co tak to je jiná. Kdybys koukal na například Yogcast tak bys věděl co tam mají blbostí a kravin o kterých se některým lidem ani nesnilo v minecraftu.

PS pro autora: já zas zkoušel postavit velkou bránu která by se postupně zavírala a otevírala po zmáčknutí tlačítka. No nedokázal jsem to. Dle některých to ani není možné kvůli velikosti :-(

Hrál jsem dlouhou dobu Trackmanii, asi 8 let. Byl jsem v jednom klanu s fajn lidmi, hráli jsme, při tom jsme spolu kecali, ale postupně se klan rozpadl a já ztratil chuť Trackmanii hrát. Už ji nehraji asi jeden rok, možná něco víc.