Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik lidí hraje Crysis 3?

Ahoj, chtěl bych si koupit Crysis 3 (hlavně kvůli MP) jak je ve slevě na key4you, ale slyšel jsem že je obtížné se někdy dostat na nějaký server že to hraje málo lidí. Je to pravda?

Hele podívej se.Vždycky tu hru někdo hrát bude.Je jedno kolik tu hru hraje hráčů když si tu hru zamiluješ a bude tě bavit tak ti bude jedno jestli je tam právě 200 ráčů nebo jen 30.Já jsem hrál soldier of fortune 1 multiplayer.Hráčů tam bylo tak 10 ale ta hra mě bavila jako žádná jiná tak jsem hrál stěma který byli právě online.