Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mass Effect - chybí ssleay32.dll

Zdravím,
mám na Originu koupenej Mass Effect a po instalaci se mi při pokusu o spuštění (když to teda jde spustit - přes ikonu na ploše, přes Origin se to nechce pustit vůbec a přes plochu pouštím skrz service pack na XPčka) mi to hlásí chybu, chybějící ssleay32.dll soubor.

Zkusila jsem už přeinstalovat hru i celej Origin, aktualizovala všechno ve windowsech co šlo, včetně grafické karty. Parametry noťasu jsou následující:
Procesák Intel Pentium Dual-Core P6200
Ramka 4GB
Grafárna NVIDIA GeForce GT520M 1GB
Operačák Windows 7 (Home Premium)
Antivirus Avast (Internet Security - rozšířená placená verze)

(Jen tak ze zvědavosti jsem se pokusila tu rozjet warez verzi, abych věděla, kde teda by mohl bejt problém a ta funguje normálně).

Jinak asi nejlepším momentálním řešením by bylo předpokládám stažení onoho .dll souboru odněkud z netu, tak prosím jestli náhodou neznáte nějakou spolehlivou stránku, nerada bych si sem něco ošklivýho zatáhla, díky :).

Jen tak ze zajímavosti, nemáš (neměla jsi) v PC nějakou warezovku Originu, která "potřebovala" přístup na Origin nějak vyšachovat? Pokud ano, je to možná příčina.

Přeinstalace celého OS by ve výše uvedeném případě měla zabrat.