Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 - PROBLEM

Zdravím mám PS3 superslim 12gb verziu. Kúpil som si GTA V no hra sekala , nehorazne ma to hnevalo . Tak si kúpil celkom výkonný HDD WD 500gb 7400rpm BE. Nainštaloval som ho , on hra stále seka aj ked mám miesta este cez 400gb. Prosím poradte

měl sis koupit k PS flešku co má min. 15MB/s čtecí rychlost USB2.0 . Externí HDD nemá rád ani můj xbox , ale flešky jedou v pohodě