Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Watch Dogs - PS3

Ahoj, myslíte, že bude Watch Dogs ještě hratelna na PS3 ? Kupoval jsem si ho 16.3. 2014 hlavně kvůli GTA V a The Last Uf US, ale jak si na tom povede Watch Dogs?
Kdyby to jelo kolem 30 fps, jako u každých her, bylo by to skvlé. Nechci totiž kupovat PS4, nemám na to peníze.

loading...

Nějaké vyjádření někoho z UBI bylo, že v tom traileru byli zkreslené záběry a že finální verze bude jiná... Těžko říct zdali je to pravda... Já mám hru předobjednanou na PS4, takže doufám že to na ní bude vypadat jako na tom videu před rokem...