Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu na tomto League of legends?

Dobré sobotní ráno všem :)

Rád bych se zeptal rozjedu na tomto PC slušně(né uplně na nejmenší detaily apod...) lolko?

Je to kopírované přímo z inzerátu, chyby nejsou moje. :)

Intel Dual-core E5200 2x2500mhz 2x 2MB L chace 45nm vyrobcni proces je velmy rychli a usporny netopi.
2 gb ddr 2 ram 800mhz 2x1gb ramky jsou slim nizko profilove jsou lepsi nez normalni neprehrivaji se a jsou rychlejsi.
zakladni deska Gigabyte GA-945GCMX-S2 v6.6
socket 775
Grafika karta Gygabite 8600gt skvela karta zvladne moderni hry.
250 gb hardisk.
dvd palicka
sit a zvuk integrovany na desce
skrin velmi pekna stribrna a zachovala s modrym podsvicenym prednim panelem ktery ukazuje teploty pocitace,cas atd.
zdroj 350 watts
nainstalovan windows 7 ulltimate + programy

Popřípadě půjde do této sestavy napojit grafická karta (GeForce GTX 650 1024mb GDDR5/PCI-E 3.0) teda pokud je lepší jak ta v té sestavě.

Díky předem za odpovědi a přeji krásný víkend :)

Chce za něj jen 2000kč ted si můžu dovolit koupit něco za max 5000, nejraději bych se pokusil opravit ten můj co mám, ale PC je pro mě madarská vesnice a já vůbec netuším co s ním může být třeba jen nějaká prkotina a třeba taky né.... :/
stala se mi taková nemilá nehoda. Praskla mi v ruce tlaková lahev s vodou a ohodilo to i trochu PC, jen ale opravdu trochu, možná se dostala voda do USB vepředu a jinak byla nahoře na case tak nevím kam mohla ještě kápnout.....
Stalo se to při zapnutém PC jen sem ho utřel a jel normálně asi 2hodiny dál, potom jsem musel nachvilku odskočit a počítač se po půl hodině přepl jako vždy do režimu spánku. A potom sem jej chtěl zapnout a tady nastal problém, jen uvnitř něco zavrčelo a objevila se modrá plocha a tam různé nastavení(bios atd...), pro mě madarská vesnice...... tak jsem PC vypnul a dal k topení. Znova sem jej zapnul a ted už nekomunikuje ani s obrazovkou Pc jede už ani nezachrčí jak minule ale obrazovka NO SIGNAL a ani nebliká ta dioda že něco dělá všechny větráky jedou.

Netroufne si někdo odhadnout co by to mohlo být?