Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problikávání lišty

Super nějaké hry jste mě doporučili ale ted bych potřebovsl vyřešit druhou věc problému a to je to že když zapnu hru tak mi dole problikává neustále lišta potom musím zmáčknout na klávesnici tlačítko start ono to spadne a kliknu znovu na tu lištu hry a už to nedělá jenže problém je ten že potom co tohle udělám v té hře mám dva kurzory myši a podobné blbosti.Nejde to někde zamknout ta lišta při aplikacích ve windows? Díky za každý nápad.

jak jsem se ptal na ty hry tak jsem to uvedl

Operating System
Systém Windows XP Professional 32-bit SP2
CPU
AMD Athlon XP
Thoroughbred 0.13um Technology
RAM
512 MB DDR @ 133MHz (2-3-3-6) Graphics L705A (1024x768@60Hz) 32MB S3 Graphics ProSavageDDR (MSI) dělá to u všech hre jak u originálních tak warez.Toto je nový pc dělá to od začátku :)

Hm hezké ale já bych ráději ukončil ten explorer ten žere více výkonu než opera a používám jen operu jenže to nejde když ukončím proces tak mi zmiznou ikonky na ploše i lišta že vidím jen tapetu a musím tvrdý restart a po restartu tam ten proces je zas a když chci smazat všechny soubory exploreru tak mi to nedovolí že ten proces pořád běží :/

ano, znova, nic nevypinaj, nemas ani tusenie co robis. preco ma nepocuvas? zda sa ti ze o PC vies viac ako ja? explorer a internet exporer su dve odlisne veci, explorer sa prave stara o zobrazenie plochy. po treti krat - tvoj PC je vhodny do srotu a nie na hry.