Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uplay

Zdravím, mám jednu hru, na kterou potřebuji v Pc Uplay. Problém je, že když si chci stáhnout Uplay, tak mi žádný prohlížeč nenačte tento server: static3.cdn.ubi.com
Nemáte někdo nějakou radu nebo alternativní odkaz? Děkuji

Tak jsem zde znova. Uplay jsem si stáhl přes druhý počítač. Ovšem když se nyní přihlásím, tak to proběhne v pořádku, ale nepřipojí se mi online. Kvůli tomu nemohu použít výhody ve hře, které se zprovozní pouze, když se přihlásím online. Nějaké rady?