Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám hru podobné World of Warcraft

Ahoj Hledám nějakou hru která hodně podobná hře World of Warcraft, samozřejmě nejlépe FreeToPlay.
Hra by měla mít grafiku jako World of Warcraft, samozřejmě né moc náročná na čas a Česká Komunita by se hodila taky:)

4story měla být napodobenina WoW od Gameforge. Můžeš jí zkusit je full cz příběh povedenej ,ale po 10 questech se na čtení víš co.. A budeš jen odklikávat questy jako ve WoW. Úkoly jsou tradiční tipu : zabij, najdi, seber, dropni, promluv si. Od WoW se hodně liší grafikou i principem kouzel.