Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty Ghosts 3D modely

Zdravim
Neviete niekto ako by som sa mohol dostať ku všetkým 3D modelom Call of Duty Ghosts a nasledne ich exportovat napr. do Mayi, čiže nechcem len viewer modelov. Ako priklad možem uviešt toto: umodel
Nie je to len Viewer, da sa to aj exportovať a potom si s tým už možte robiť čo chcete, ale bohužial CoD to nepodporuje... Tak ak by ste o niećom takom vedeli, či by ste sa s tým nepodelil aj so mnou?
Ďakujema prijemny den prajem

To by si musel použiť desassembling a reverzné inžinierstvo a to je porušenie licenčnej dohody. Navyše ak to nevieš dosť dobre tak je to nemožné a ak náhodou si tomu venoval aspoň tak 5 rokov, tak je to aj tak dosť náročné. Osobne som na to narazil pri BO2 a to som chcel dostať len čistý text. Jeden súbor som dostal do čistého stavu, ale zobralo mi to pol roku života a aj tak ho neviem naspäť skompilovať aby fungoval. Navyše, ak by si vytvoril niečo pre hru, tak to môže Activision a Infinity Ward vydávať za svoje, predávať a hocičo si zmyslí a ty keby si sa ozval len, že si to vytvoril, tak ťa môžu zažalovať za porušenie licenčnej dohody a poškodzovania dobrého mena (ako keby ešte Activision alebo IW mali nejaké dobré meno alebo aspoň meno) a zruinujú ťa.

Aha :( A prećo to na ostatne hry ide, dokonca aj na Thief

Menšie zabezpečenie, ľahšie metódy.

Ale aj keby niektore modely použijem na hru ako by oni vedeli, že som ich nevytvoril sám

Neviem čo chceš. V licencii je jasne uvedené:

You may not copy (except as expressly permitted by this license and any other applicable terms, conditions, or usage rules), decompile, reverse engineer, disassemble, attempt to derive the source code of, modify, or create derivative works of the Product, any updates, or any part thereof (except as and only to the extent any foregoing restriction is prohibited by applicable law or to the extent as may be permitted by the licensing terms governing use of any open sourced components included with the licensed application).

Povedzme, že si odtail "vytiahnme" nejaku zbraň. Tie ich zbraň nemaju nejaký specificky vzhlad čiźe by nemohli rozoznat, že som si ju vytvoril ja, nie ?
A ak by som mapy z Ghosts použil iba na vytvorenie mapy na Vietdong? Nič komerčné... tam ludia beźne použivaju napr. značky produktov... to by bolo v poriadku ?

You cannot create derivative works of the Product. Vieš čo to znamená? Nemôžeš niečo vytvoriť z produktu (CoD: Ghosts). Môžu ťa postihnúť. Licencie na reálne zbrane má dokonca aj IW a Activision iba prepožičané - vlastní ich výrobca/dizajnér zbrane, ako napríklad Remington.