Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spells of Gold - windows 8

Dobrý den!

Jde asi o dost běžný problém - se staršíma hrama na windows 8 -> sekají se!

Konkrétně jde o - Spells of Gold ...- obraz se seká - muzika jede normálně (na Windows 7 jede vše skvěle)

A chtěl jsem se zeptat jestli neexistuje nějaký software který by dokázal takovéto graf. problémy ve hře odstranit - Co se týče kompabilit - nikdy mi s žádnou hrou nepomohli - proto se ptám na nějaký prográmek.

Vím, že jde použít nějáký ten virtuální OS (nikdy jsem to nezkoušel - přijde mi to dost složité a nátročné na PC - i když věřím, že by to pomohlo) - Chtěl bych spíš nějaké jednodší řešení - jde přece jenom o nějaký grafický problém - hra jde jinak normálně spustit!

Díky! :)

Jen obnovuju tohle téma ... kdyby se tu náhodou objevil nějaký kouzelník :D
V podstatě se to týká i hry Neverhood - kde se také seká obraz.

Musí tam bý nějaký jeden určitý problém ...

Nejsem žádnej expert přes PC ... takže nevím jak to rozjet ...

Leda přes Virtual PC ... nahrál sem si virtualní Xpčka a šlape to ... Je to trošku nepohodlný, ale co bych pro tuhle hru neudělal :3

prostě nostalgie!