Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šachy

Ahoj všem, neznáte nějáké šachy, kde by bylo možné si hru libovolně upravit, a pak hrát proti počítači? Jednoduše řečeno, abych si mohl nastavět na šachovnici jakékoliv figurky proti jakýmkoliv, třeba 2 řady pěšců proti 2 řadám pěšců a pak hrát proti počítači.
Kdysi sem takové šachy měl, ale už nevím jak se to jmenovalo. Nevíte někdo?

jak koukám to jsou placené věci a obrovský programy, nevíš o něčem zadarmo? Já sem kdysi někde takový šachy měl, bylo to zadarmo snad ještě pod DOSem a daly se tam na šachovnici nastavět libovolné figurky. Myslíš že to žádný volně stažitelný program neumí?