Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam - Nové "okna" - reklamy

Dobrý den.
Trápí mě Steam. Kdykoli kamkoli kliknu, tak mi vyskočí nové okno u aplikace Steam (viz #1), které se otevře.
Jediné, co v nové liště vidím je pruh široký pár pixelů dole na obrazovce (viz #2).
Dokud okno nezavřu, tak nemůžu nic dělat.
Je to celkem na palici. Sice se vždycky doklikám k tomu, co potřebuji, ale tvrvá to asi o 562,126 kliků na myš více.

Nevíte, jak tomuto vyskakování oken zabránit?
Děkuji za cokoli.

http://bajmii.rajce.idnes.cz/Pomoc_se_Steamem#Prob lm.jpg

Čau měl jsem stejný problém jako ty a už vím jak ho vyřešit.
Máš v počítači program který ti tam ty reklamy dává tudíž musíš odstranit všechny vedlejší programy které jsi si stáhl a nepotřebuješ je u mě to bylo (TinyDM)

Můžeš zkusit vymazat všechny rozšíření z Chromu či tvého výchozího prohlížeče :)

Přeju hodně štěstí