Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Rust

Dobrý den, mám hru Rust a chtěl jsem si jí zahrát, ale mám problém ukazuje mi to takovýho šedýho smajlíka s Xkama místo očí:D
Nevíte co s tím? Vcredist jsem zkoušel stáhnout a šel mi nainstalovat jen 86x a to mi nepomohlo-,-

Ale to je úplně jedno, co mu nejde. Je betatester, nic nemá zaručeno, má to hlásit. Buď je problém ve hře nebo v jeho PC. To by na základě logů či dalších informací měli developeři zjistit.

Pokud se cítí někdo s koupenou EA hrou ošizen, neměl si ji pořizovat, bylo to jen jeho neuvážené rozhodnutí. Na Steamu je u každé takové výrazné upozornění.

Já bych do EA nešel. Mám jen jednu, jde jsem udělal výjimku, abych podpořil kamarády. A když jsem na nějaký problém narazil, s následujícím updatu se objevila náprava.

Pokud si chcete zahrát na serveru pro hráče s originální hrou, tak do konzole zkopírujte:
net.connect 188.138.16.140:28315

Webová stránka serveru je www.rust.sk
- novinky
- tipy a triky
- návody
- fórum
a mnoho dalšího...

Včera jsme projekt spustili, takže šanci zahrát si, aniž by byl obtěžován hordama týpků v kevlarech s m4kama má nyní každý.

Musíš si stahnout nějaké soubory ( přesně nvm jaké ale touto dobou to už asi nebudeš řešit podle doby datumu vložení otázky) nicméně já mám problém s Rustem takový, že když dám pokyn ať se připojím, ukáže mi to connecting a potom to vyhodí....internet a firewall sem zkontroloval, mám sice stahnutou hru ale na server koupenou nepotřebuji....nevíte někdo co s tim?

Po poslední aktualizaci nejde spustit. Nabehne nacitaci obrazovka...na leve strane jsou nejake prikazy k nahravani itemu a dole uprostred je napsano loading items..nechal sem to loadovat hodinu a nic..co s tim?
Dekuji

Tak na tohle je hodne variant. Takze:
1. Chtel bych videt dukaz o tom ze hra je kupovana, protoze tohle se mi stavalo jen u warez a kdyz sem koupil origo tak to bylo v pohode. Coz me vede k bodu cislo 2. Jestli tam mas jenom smajlika tak ten tam byl kdysi davno.. Ano ted je tam taky, ale je pod nim logo.
Jestli tam je poze smajlik tak bud nemas aktualizace (coz pochybuji) a v nejlepsi variante tady resime Warez :)..

mam taky problem s hrou rust alfa a mam originalni koupenou verzi a kdyz to zapnu tak mi to jen parkrat najede jinakj to pise loading a nic se nedeje a kdyz mi to najede tak tam nemam zadne servery a nic mi tam nejde nevis co s tim ? :( :D