Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrtulník na ovládání-jaký?

Zdravím,

nevím na koho se obrátit s tímto dotazem, tak to zkouším tady.

Příteli bych k narozeninám chtěla koupit vrtulník na ovládání a bohužel netuším dle jakých parametrů se řídit, a tak podobně =) Mohli byste mi doporučit nějaký konkrétní typ (se kterým máte vy nebo někdo z vašeho okolí dobré zkušenosti)? Cena max tak 1200 a ideálně asi do interiéru, i když na tom asi tolik nezáleží =) Děkuji za radu.

Ak si ešte s ničím nelietal, tak si kúp najlepšie 3 alebo 3.5 kanál, infra interiér. Vyjde už na 10€ (250 Kč), 15€ (375 Kč). Lepšie za 35€ (877 Kč). Neskôr na exteriér rádio, 4 - 4.5 kanál. Dobre bude ak bude mať gyroskop.