Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed 3 Zbraně

Zdravím. Potřebuji poradit, jak získat nové zbraně v AC3. Mám ty Assassínský tomahawky nebo co to je. Vůbec se v tom neorientuji. Na netu jsem našel, že to musíš nějak vycraftit, když najdeš recept, nebo jdou i koupit. Receptů jsem našel hromadu, ale nevím, kde je najdu nebo tak něco. Ani nevím, jak vycraftit ty meče nebo jak zjistit, jaký ingoty na to potřebuju. Taky mi kamarád říkal, že musím získat kováře, aby si postavil dům a potom to nějak udělat, ale já nemůžu najít další lidi na osvobození. Ve městě jsem ani nenašel žádný obchod. Jen nějakou pojizdnou drožku, co prodává jen šípy, oka, návnady atd.

Prostě potřebuju poradit, jak získat nějaký ty nový zbraně, když mám recepty a co musím dalšího udělat. Díky za všechny rady.

Asi jo. Hele koukal jsem v tom hokynářství na ty meče, ale jsou strašně slabý. Mám nějakej, co jsem sebral vojákům a stejně je nejlepší z těch, co tam jsou. Nemáš nějaký rady, jak si vycraftit vlastní? Jestli se má získat ten kovář, tak nevím jak. Ty mise pro to panství dělám všechny co můžu, ale většinou to jen vylepší dřevorubce.

Fuha, zpětně jsem se vrátil k AC3, jen tak abych si obnovil vzpomínky na tento díl... No a teď k problému, vzal jsem si od takového toho "vyššího" borce těžkou sekeru a Connor si ji okamžitě nasadil a odmítá ji sundat. Můžu ji nějak odhodit, prodat nebo tak něco?