Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta V spawnování auta

mám takový malý dotaz na hru GTA V jestli se dá nějak změnit auto které se pokaždé spawnuje před domem hlavní postavy nebo např. při misích třeba jako má trevor ten jeep nebo michael to audi dá se to auto nák změnit v multiplayeru se to dalo

právě že to mi nejde prostě kdž ho dám do garáže tak je v garáži a nic se s nim neděje a pokud s nim vyjedu a nedám ho zpátky tak auto s tuningem třeba i za 100000 pryč mám tam furt to auto co má Michael a další jakoby to svoje a ty myslíš jakou garáž tu u domu nebo tu co si koupíš jak si tam spawnuješ i bonusový vozidla atd?