Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DayZ problém s FPS

Ahoj mám takovej problém s DayZ Standalone když hraju tak mám tak 50 40 FPS v přírodě ale jak přídu do města FPS se my sníží na velmi malích 20 až 18 FPS nechápu vůbec proč FC3 my frčí na ultra 50 někdy to klesne na 40 FPS a stim němám žádnej problém hra se my nekouše nic prostě ale DayZ du do města a hra se začně příšerně kousat že to nejde hrát prosím nevíte někdo jak to mám opravit mám tuto sestavu popřípadě co mám koupit za novej HW
Intel Core i7 2600 3,40 GHZ
8 GB ram
Windows 7 64-bit
Geforce GTX 650 ti Boost

ja s tim mam problem tez ale uplne jinny nez fps kdyz hru spustim mam rozliseni na pouhych 640x320 tusima vic mi nejde dat je to pry max pozadavky na pocitac mam ale v pohode jedine ze mam windows 8 a doporuceny je 7 jinny problem v tom nevidim ale nejde mi to skousim to instalovat na jinny pc preinstalovat jsem to zkousel ale nic zadny navod / radu na youtube nebo jinde jsem nenasel nevi nekdo co s tim ?

Abych řek pravdu včera sem to dělal podle tohot návodu a moc my to nepomohlo :/ možná tak o pár FPS se my to zvedlo ale jinak nic moc my to nepomohlo ale je to fakt divné když my FC3 běží uplně plynule někdy tam naskočí 70-60 fps a tady 40 a mín

yep :( tohle by se v Infestation Survival Story nestalo :D sice tam sou agresivnější lidi ale člověk kterej má okolo 60 zbraní ehm já :D se moc nebojí že o něco příde njn hold se tam musí toho hodně dodělat zombie který umí chodit přes zdi když je zombík v domě tak ho nejde zabit protože pořád hitujete zed atd... atd... no co si budeme povídat chce to eště moc moc moc moc moc moc moc patchu updatu fix patchu atd....