Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem židle k pocitaci

Zdravím. Asi to sem tak moc nepatří, ale potřeboval bych radu. Chtěl bych si koupit nějakou pohodlnou židli k počítači. Nevíte o nějakých pěkných za kolem 2-3k?

Ta tuhle cenu budou jen pěkný, ale pořádný židle stojí od 5k výše. Vezmi prachy, objeď obchoďáky, ojeď si je zadkem a co ti bude pohodlný, to vezmi. Není špatnej síťovanej opěrák, v létě se nepaří záda. Jinak časem začnou všechny vrzat, ošoupou se a roztrhají.