Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení starší PC sestavy

Dobry den :) šel by tento PC set vylepšit,vyšší výkon.. pc je starší ? :)

Motherboard:MSI 0A48
Graf. karta:Radeon X1300 Series
Procesor: Intel Pentium 4524
Předem děkuji za odpověd :)

Změna předmětu, původně: Nestik
Změna kategorie, původně: PC hry (L-Core)

Přesně jak ti píše L-Core, ten PC už nemá cenu "vylepšovat". Stará deska, slabý procesor, slabá grafika, RAM a zdroj si nenapsal. Musel by jsi koupit lepší desku, procesor, paměti, grafiku a to už je skoro celý nový komp. Z toho původního by jsi možná použil HDD, zdroj pokud je dobrý, skříň, případně vypalovačku jestli máš.